Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Реставрація та PDR

Видалення вм'ятин без фарбування

Професійне видалення вм'ятин без фарбування тепер доступне в настановному центрі АвтоАудіоЦентр Харків.

Всі роботи з вирівнювання, ремонту, випрямлення, видалення вм'ятин на Вашому авто виконуються тільки висококласними фахівцями з використанням високоякісних інструментів.
послуга тимчасово недоступна

Комплексні послуги PDR у Харкові – видалення вм’ятин без фарбування в АвтоАудіоЦентрі

Нові технології на варті вашого бюджету – видалення вм’ятин без фарбування PDR стає доступним і для автолюбителів Харкова.

деї ​​та технології ентузіастів, які роками здавалися суспільству фантастикою, сьогодні знаходять широке застосування для відновлення стану кузова без порушення заводського лакофарбового покриття.

Основою технології стали десятиліття розробки та вдосконалення безбарвної системи видалення вм’ятин Paintless Dent Repair (PDR). За деякими джерелами, свою історію вона бере ще на початку 50-х років минулого століття у діяльності провідних автомобільних заводів Європи та США з метою видалення дефектів кузова, що виникають у процесі збирання та передпродажної підготовки на заводі.

На початку 80-х років технологія PDR набуває статусу самостійного напрямку в США. Незважаючи на всі історичні спроби знайти єдиного винахідника, неможливо говорити лише про одного першовідкривача. Значний внесок у розвиток цього напряму зробили американські, німецькі, італійські та радянські дослідники.

ПослугаЦіна
Видалення градових вм’ятинвід 100 гривень за штуку
Видалення паркувальних вм’ятинвід 700 гривень
Вм’ятини на ребрі, алюмінієвих деталях+30% до вартості

Основна концепція та актуальність видалення вм’ятин без фарбування

Технологія PDR/DOL заснована на видаленні вм’ятин без додаткових лакофарбових робіт з автомобілем. Концепція заснована на молекулярній пам’яті та властивостях металу.

Тому для відновлення стану автомобіля тепер достатньо послідовного, вивіреного натискання на місце ушкодження, сприяючи випрямленню та відновленню вихідного положення.

При зовні простоті технологія видалення вм’ятин без фарбування (PDR) є вивіреним мистецтвом, що вимагає досвіду і особливої ​​уважності від фахівця. Але лише такий ґрунтовний підхід дарує диво перетворення – зі стрімким визволенням від вм’ятин кузова. Після ремонту практично ніколи не вдається виявити сліди ремонту та місце дефекту навіть за допомогою спеціальних тестів.

Коли може бути потрібне видалення вм’ятин без фарбування – широкі можливості технології PDR

 • Вплив граду поверхню автомобіля;
 • Неуспішні спроби паркування;
 • Двері сусіднього автомобіля, що невдало відкрилися;
 • Вплив третіх сторін; активність вандалів;
 • Падіння бурульок, снігу з дахів будинків;
 • Зіткнення на малій швидкості, пошкодження у заторі.

Ситуації можуть бути різними, але в кожному випадку результат єдиний – вм’ятини, які вже в найближчій перспективі загрожують руйнуванням заводського ЛКП і зниженням ринкової вартості автомобіля.

Виправити ситуацію покликана технологія PDR з ефективним, точним відновленням вм’ятин різних частин автомобіля:

 • На капоті;
 • Кришка багажника;
 • Двері автомобіля;
 • Дах;
 • Крило;
 • Стійки;
 • Можлива робота навіть із баком мотоцикла.

Роки вдосконалення технології PDR – як сьогодні виконується безбарвне видалення вм’ятин

Технологія PDR гарантує вражаючий результат, але лише за наявності комплексу обладнання та відповідальності, граничної уважності майстра. В основі результату – точність, вивірений розрахунок кожної дії.

 • З допомогою спеціального інструменту виконується початкове відновлення;
 • Локалізація та правка вм’ятини за допомогою клейової системи;
 • Наприкінці виконується гранично точна завершальна доведення;
 • Після робіт на поверхні не залишається слідів колишніх проблем.

Безбарвне видалення вм’ятин – прогресивні рішення технології PDR/DOL

 • Збереження заводського шару ЛКП, який вважається найбільш міцним та ефективним способом захисту заводського металу від зовнішніх впливів та впливу часу;
 • Оперативність результату – без тижнів очікування підготовки, фарбування та контролю. Для самого процесу безбарвного видалення вм’ятини досить лічені години;
 • Екологічна безпека методу. Турбота про навколишнє середовище, нинішнє та майбутнє покоління без фарбування з виділенням канцерогенів та токсичних речовин;
 • Значна фінансова економія. Ціна видалення вм’ятин без фарбування набагато дешевше стандартного фарбування;
 • Автомобіль не переходить у категорію перефарбованих, не втрачає своєї ринкової вартості при подальшому продажу. Адже сьогодні навіть без допомоги спеціалістів можна легко виявляти факти підфарбування.

Технологія отримала свій розвиток завдяки постійним новаціям у німецькому, американському та японському виробництві лакофарбової продукції на полімерній основі.

Поступово світова промисловість спромоглася забезпечити досить міцну, гнучку структуру покриття, зберігаючи стабільність і цілісність навіть за умов значних деформацій кузова.

Завдяки впровадженню більш міцних металів протягом останнього десятиліття безбарвне видалення вм’ятин набуло широкого визнання як більш раціональної та ефективної альтернативи для стандартної рихтування з фарбуванням.

Гарантія результату – прозорі умови роботи з «АвтоАудіоЦентром»

 • Висока швидкість виконуваних робіт без шкоди якості, незалежно від складності проекту;
 • Комплексний супровід оцінки проблеми до фінішного усунення;
 • Постійне вдосконалення якості, вивчаємо та переймаємо провідні світові розробки;
 • Значне зниження загальних витрат на ремонт автомобіля. Ціна видалення вм’ятин без фарбування обходиться дешевше за класичний кузовний ремонт в середньому на 40-70%. При цьому автомобіль не належить до фарбованих, зберігає свою ринкову вартість.

Якість робіт, яким ми можемо пишатися – видалення вм’ятин без фарбування в Харкові стає новим словом в економічній, дбайливій та ефективній турботі про заводський стан ЛКП автомобіля.

Приклади наших робіт з видалення вм’ятин без караска на авто

Видалення вм’ятини на передньому крилі

Видалення вм'ятини на передньому крилі (після ремонту) Стало
Видалення вм'ятини на передньому крилі (до ремонту) Було

Видалення вм’ятини на задній стійці автомобіля

Видалення вм'ятини на задній стійці автомобіля (після ремонту) Стало
Видалення вм'ятини на задній стійці автомобіля (до ремонту) Було

Видалення вм’ятини на передніх дверях авто

Видалення вм'ятини на передніх дверях авто (після ремонту) Стало
Видалення вм'ятини на передніх дверях авто (до ремонту) Було

*/?>
Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Видалення вм’ятин без фарбування
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
Харків:


провулок Ващенківський 28Б
Київ:


вулиця Федора Ернста 16
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.