Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Захист від угону

Встановлення автосигналізації

Важливість установки автосигналізації на машину із зворотним зв'язком у 2020 році вже не викликає сумнівів. Поширеність кодграберів наявність сірих зон на кордоні України та національна кмітливість вітчизняних викрадачів ставлять автомобіль під серйозну загрозу при кожному паркуванні на подвір'ї або навіть на контрольованих парковках.

Технології угону продовжують удосконалюватися практично щодня, але головне завдання «AAC-Install» – завжди бути на крок попереду кращих викрадачів завдяки ідеальній установці сигналізації на авто.
Замовити послугу \ консультацію

Установка автосигналізації у Харкові, Києві

Століття йдуть – з кожним роком встановлення автосигналізації все актуальніше

З 1885 року автомобіль пройшов вражаючий шлях від примітивних конструкцій до елегантних, потужних транспортних засобів. Такий прогрес створив для власників не лише бажану обстановку комфорту та функціоналу, а й додаткові ризики – щороку в Україні викрадають 4600 автомобілів, від класичних ВАЗів до представників преміум-сегменту.

Спроби автовиробників виправити ситуацію так і не мали успіху. Причини банальні:

 • Прагнення виробників до максимального зниження собівартості автомобіля. У тому числі завдяки скороченню інвестицій у системи захисту від угону;
 • Типові та серійні рішення масового виробництва, які вже давно і докладно відомі викрадачам;
 • Недосконалість алгоритмів шифрування – схильність до електронного злому кодграберами;
 • Недбалість та неуважність майстрів, зарплата яких залежить від кількості виконаних установок – без достатнього контролю якості кожного проекту.

«AAC-Install» не готовий миритися з практикою, що склалася. Багатоетапний процес у роботі досвідчених майстрів заснований на творчому пошуку індивідуальних рішень, що дозволяють:

 • Підібрати індивідуальний варіант автосигналізації та захисту під специфіку автомобіля, завдання та бюджет власника;
 • Зберегти рівень комфорту та можливості, закладені виробником із заводу. Установка автосигналізації має позбавляти власника функцій комфорту, які він заплатив;
 • Врахувати специфіку угонів, класичні способи та логіку дій викрадачів – нівелюючи їх прийоми та переваги;

Підготувати індивідуальну стратегію захисту автомобіля. Специфіка автомобіля, умови експлуатації, спосіб життя та переваги власника – робота на результат, бажаний баланс функцій захисту та комфорту.

Скільки коштує встановити автосигналізацію

Ціни на встановлення автосигналізації індивідуальні. Залежать від специфіки автомобіля, поставлених завдань із захисту та комфорту. Тому можемо говорити лише про універсальну вартість установки сигналізації, персональний прайс можна уточнити за телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Вартість встановлення автосигналізації*Ціна
З одностороннім зв’язкомвід 1800 грн.
З двостороннім зв’язкомвід 2000 грн.
Установка GSM автосигналізаціївід 2000 грн.
Автосигналізація із дистанційним запускомвід 3000 грн.
Реалізація безключового запускувід 1500 грн.
Вартість блокування радіоканалувід 2500 грн.
Установка інтерфейсу склопідйомниківвід 1000 грн.
Ціна дотяжки склавід 1000 грн.
Блокування OBD / Пляжний режимвід 1500 грн.
Захист ЕБУ / Захист блоку сертифікаціївід 2800 грн.
Демонтаж старої автосигналізаціївід 400 грн.

*Ціна на встановлення автосигналізації вказана за роботу. Точну вартість установки автосигналізації можна дізнатися у менеджерів AAC-Install.

Автосигналізація зі зворотним зв’язком – завжди творче та комплексне завдання

Побудова надійного балансу захисту, комфорту та інформування завжди потребує ґрунтовного, багатоетапного процесу. Але за достатнього досвіду та ентузіазму фахівців кожен проект стає творчим завданням – з обов’язковим урахуванням специфіки автомобіля, статистики угонів, алгоритму та нюансів роботи зловмисників. Головна мета – не просто встановити обране обладнання, а й обхитрити викрадачів.

Ключова мета встановлення сигналізації на автомобіль – забезпечити надійний захист від злому чи угону. Але й про зручність забувати не слід. Правильне підключення сигналізації зі зворотним зв’язком дозволяє забезпечити контроль даних про стан автомобіля, статус захисту та додаткові функції – з виведенням інформації на брелок власника.

Створення основи надійного захисту – підготовка до встановлення автосигналізації

Як театр починається з вішалки, так і успішний захист – з особистого спілкування, персонального підбору обладнання. Наш досвід дозволяє запропонувати роботи з автосигналізаціями різних брендів – Zont, Fort, Sheriff, Scher Khan, Centurion. Але завжди рекомендуємо встановлення Starline і Pandora – криптостійкого обладнання, що пройшло успішне випробування практикою.

У комфортній обстановці спілкуємося, виявляємо завдання та побажання власника, рекомендуємо різні варіанти, погодимо вартість та терміни.

Після узгодження має бути найцікавіше і відповідальне – переходимо до встановлення автосигналізації зі зворотним зв’язком. Розбираємо пластикову обшивку в передній частині, підбираємо місце для блоку сигналізації. Головне завдання – визначитися з найбільш потайливим, несподіваним для викрадача місцем, щоб автосигналізації повністю розкрила свій потенціал.

Сама установка сигналізації на авто – переходимо до гарячої страви

Після вибору місця починається підготовка і самої автосигналізації – з підключенням проводок до блоку, збиранням всіх проводів для акуратної, гармонійної роботи зі штатним проведенням самого автомобіля. На наступному етапі належить установка блоку автосигналізації з його надійною фіксацією – щоб уникнути скрипів та сторонніх шумів. Спочатку здійснюється підключення проводів у салоні, після чого робота переноситься під капот. У салоні здійснюється підключення до цифрової шини – за її відсутності обладнання підключається аналоговим чином до кожного пристрою.

Перевірка – обов’язкова умова контролю результату

Перед зворотним складанням майстер обов’язково тестує обладнання для виявлення потенційних несправностей. Ретельно контролюється кожна функція встановленої сигналізації на авто, ховається вся проводка в штатні коси, зі збиранням обшивки автомобіля.

Чому “встановити автосигналізацію” недостатньо – завдання охоронного комплексу від “AAC-Install”

Мета встановлення будь-якої двосторонньої автосигналізації – запобігти цифровому зламу, інформувати власника про статус захисних та сервісних функцій. Але можливості викрадачів цифровими технологіями не обмежуються – у їхньому розпорядженні комплекс механічних, вандальних способів злому.

Тому завжди рекомендуємо побудувати протиугінний комплекс під специфіку автомобіля – із забезпеченням механічної стійкості та моніторингу переміщень транспортного засобу на карті з телефону або у веб-версії. Встановлення замків капота, блокаторів КПП, підбір місця та розміщення GPS-маяка – у кожному випадку визначаємо специфіку та обсяг обладнання під завдання та переваги власника.

Повністю виключити ризик угону неможливо – але при правильному плануванні захисного комплексу для автомобіля ми можемо зробити такі ризики нераціональними для викрадачів. Вони вважають за краще уникнути небезпек і нераціональних витрат часу на злам підготовленого автомобіля, звернувши свою увагу на менш захищені аналоги.

Об’єктивні відгуки, докладні консультації за телефоном або адресою пров. Ващенківський 28б з гарантією персонального підбору обладнання та рішень для послуги побудови охоронного комплексу з гарантією ефективного захисту.

Встановлення автосигналізації: найчастіші питання

 • Яка вартість встановлення сигналізації на авто у Харкові, Києві?

  Ціна установки автосигналізації у Харкові, Києві стартує від 1800 гривень та залежить від типу зв'язку, наявності безключового доступу та автозапуску.

 • Скільки часу встановлюють сигналізацію на машину?

  Терміни встановлення автосигналізації на авто також залежать від типу обладнання та складності робіт.

 • З якими брендами автосигналізацій ви працюєте?

  Ми працюємо із сертифікованим обладнанням від Starline та Pandora, яке також можна придбати в AAC-Install. Але у нас можливе встановлення автосигналізацій інших брендів.

Встановлення автосигналізації: найчастіші питання

*/?>
Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Встановлення автосигналізації
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
Харків:


провулок Ващенківський 28Б
Київ:


вулиця Федора Ернста 16
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.