Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Захист від угону

Встановлення охоронного комплексу на авто

Мінімальний комплекс захисту від угону складає з блокування двигуна та захисту підкапотного простору від викриття. Така комбінація забороняє запуск двигуна та закриває доступ до самого блокування. Однак, комплекс можна розширити GSM/GPS моніторингом, зворотнім зв’язком, штирями у двері, різного роду блокування, корпусами захисту блоків управління. Кожний з елементів покликаний затримати викрадача у його діях, а як відомо, задача будь-якої фортеці- протриматися як можна довше під натиском та втояти.
Замовити послугу \ консультацію

Охоронні комплекси компанії «АвтоАудіоЦентр-Харків»

БАЗОВИЙ

Склад комплексу:

 • Іммобілайзер StarLine I95. Представляє собою класичний вид іммобілайзера з мітками. До комплекту входять дві водонепроникні мініатюрні мітки, які без проблем помістяться навіть у портмоне. Тільки наявність мітки знімає блокування двигуна.
 • Замок капоту StarLine L11+ / модельний замок капоту. Ми пропонуємо захистити моторний відсік Вашого автомобілю за допомогою замка капоту на два запірні елементи! Електромеханічний замок капоту StarLine L11+ представляє собою запірний  електромеханічний пристрій, який перешкоджає несанкціонованому проникненню до моторного відсіку (багажнику) автомобілю. Модельний замок капоту відрізняється від універсального тим, що створений під конкретний автомобіль, з урахуванням особливостей приладу підкапотного простору та штатного замку капота. Про можливість встановлення такого замка на Ваш автомобіль, запитуйте в менеджерів АвтоАудіоЦентру.

СТАНДАРТНИЙ

Склад комплексу:

 • Автосигналізація StarLine A63/93. Сигналізація StarLine A63 – це інтелектуальна система надійного захисту для Вашого автомобілю початкого рівня. Серед наявних функцій: діалогове шифрування даних при спілкуванні з брелоком,128-канальний приймач, захист від перешкод та велика дальність зв’язку. Наявність додаткових каналів дає поле для автоматизації.
 • Замок капоту StarLine L11+. Ми пропонуємо захистити моторний відсік Вашого автомобілю за допомогою замка капоту на два запірних елемента! Електромеханічний замок капоту StarLine L11+ представляє собою запірний електромеханічний прилад, який перешкоджає несанкціонованому проникненню до моторного відсіку (багажнику) автомобіля. Модельний замок капоту відрізняється тим, що створений під конкретний автомобіль з урахуванням особливостей приладу підкапотного простору та штатного замку. Про можливість встановлення такого замку для Вашого автомобілю запитуйте в менеджерів АвтоАудіоЦентру.
 • Радіореле StarLine R4. Цифрове радіореле блокування двигуна StarLine R4 призначено для сумісної роботи з автомобільними системами охорони StarLine. Використання такого реле суттєво підвищить протиугінні функції автосигналізації за рахунок можливості здійснення прихованої установки радіореле у штатну проводку автомобілю та відсутність будь-якого провідного з’єднання між центральним блоком автосигналізації та радіореле. Зв’язок між центральним блоком сигналізації та реле відбувається по радіоканалу з використанням діалогового коду.

ПРЕМІУМ

Склад комплексу:

 • Автосигналізація Pandora DXL 4910. Автомобільна охорона система з безпосереднім підключенням до двох цифрових шин та інтегрованим GSM – інтерфейсом та GPS — антеною. Розширяє зону управління системою та оповіщення о тривожних та сервісних подій, які відбуваються з автомобілем, у межах покриття мереж сотового зв’язку. Підвищує ергономічність експлуатації системи. Інтегрований мультисистемний CAN — інтерфейс. Максимально коректна інтеграція автомобільної охоронну -сервісною системою у штатну цифрову шину автомобілю, дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобілю, зробити автосигналізацію частиною штатного електроприладу.
 • Модуль капоту Pandora RHM-03BT. Мініатюрні габаритні розміри реле відкривають можливість його установки у джути штатної проводки авто. Pandora RHM-03BT дозволяє реалізувати блокування двигуна при початку руху, відкриваючи можливість коректної роботи автозапуску та роблячи практично неможливим виявлення реле для викрадача.
 • Замок капоту StarLine L11+/ модельний замок капоту. Ми пропонуємо захистити моторний відсік Вашого автомобілю за допомогою замка капоту на два запірних елемента! Електромеханічний замок капоту StarLine L11+ представляє собою запірний електромеханічний прилад, який перешкоджає несанкціонованому проникнення у моторний відсік (багажник) автомобілю. Модельний замок капоту відрізняється від універсального тим, що створений під конкретний автомобіль з урахуванням особливостей пристрою підкапотного простору та штатного замку капоту. Про можливість установки такого замку для Вашого автомобілю, запитуйте менеджерів АвтоАудіоЦентру.

ЕКСПЕРТ 1

Склад комплексу:

 • Автосигналізація StarLine X-96-L GSM/GPS. Охоронно-телематичний комплекс для захисту автомобіля з інтелектуальним автозапуском, діалоговим кодом управління, що не сканується, інтегрованим мультисистемним 2CAN, вбудованим GSM/GPS-інтерфейсом. Система оснащена брелоком і міткою.
 • Замок капоту StarLine L11+ / модельний замок капоту. Ми пропонуємо захистити моторний відсік Вашого автомобіля за допомогою замка капота на два запірні елементи! Електромеханічний замок капота StarLine L11+ є запірним електромеханічним пристроєм, що перешкоджає несанкціонованому проникненню в моторний відсік (багажник) автомобіля. Модельний замок капота відрізняється від універсального тим, що створений під конкретний автомобіль з урахуванням особливостей пристрою підкапотного простору та штатного замка капота. Про можливість встановлення такого замку для Вашого автомобіля, питайте менеджерів АвтоАудіоЦентру.
 • Маяк StarLine M15. Інноваційний охоронно-пошуковий маяк StarLine M15 GPS-ГЛОНАСС увібрав у себе найкращі властивості та характеристики світових аналогів як стандарт. Потужний процесор ARM дозволяє реалізувати елементи штучного інтелекту. Автоматичне встановлення внутрішнього часу, параметрів підключення до мережі Інтернет, автоматичний контроль балансу та сповіщення про необхідність поповнення рахунку.
 • Doorlock. Додаткові штирі в двері, які відчиняються/зачиняються по зняттю/постановці в охорону і не дозволяють легко відчинити двері. Також можлива реалізація відкриття/закриття замків примусово із салону.

ЕКСПЕРТ 2

Склад комплексу:

 • Автосигналізація Pandora 5000 PRO. Охоронно-телематичний комплекс для захисту автомобіля з інтелектуальним автозапуском, діалоговим кодом управління, що не сканується, інтегрованим мультисистемним 2CAN, вбудованим GSM/GPS-інтерфейсом. Система оснащена і брелоком та міткою.
 • Замок капоту StarLine L11+ / модельний замок капота. Ми пропонуємо захистити моторний відсік Вашого автомобіля за допомогою замка капота на два запірні елементи! Електромеханічний замок капота StarLine L11+ є запірним електромеханічним пристроєм, що перешкоджає несанкціонованому проникненню в моторний відсік (багажник) автомобіля. Модельний замок капота відрізняється від універсального тим, що створений під конкретний автомобіль з урахуванням особливостей приладу підкапотного простору та штатного замку капота. Про можливість встановлення такого замку для Вашого автомобіля питайте менеджерів АвтоАудіоЦентру.
 • Маяк StarLine M15. Інноваційний охоронно-пошуковий маяк StarLine M15 GPS-ГЛОНАСС увібрав у себе найкращі властивості та характеристики світових аналогів як стандарт. Потужний процесор ARM дозволяє реалізувати елементи штучного інтелекту. Автоматичне встановлення внутрішнього часу, параметрів підключення до мережі Інтернет, автоматичний контроль балансу та сповіщення про необхідність поповнення рахунку.
 • Doorlock. Додаткові штирі в двері, які відчиняються/зачиняються по зняттю/постановці в охорону і не дозволяють легко відчинити двері. Також можлива реалізація відкриття/закриття замків примусово із салону.

Навіщо це потрібно?

Мета одна – зробити спробу викрадення безуспішною.

Автомобіль, на який здійснена установка охоронного комплексу, вимагає від викрадачів набагато більше часу та застосування професійного обладнання для реалізації поставленого завдання.

У більшості випадків при спробі викрадення, злодії стикаються зі встановленою у офіційного дилера сигналізацією зі стандартним блокуванням двигуна, яке відключається за 20-60 сек. У деяких випадках стоїть сигналізація та замок КПП. Для обходу замку КПП, як правило, потрібно ще 40-60 секунд: досить відкрити капот і включити необхідну передачу (вибрати потрібне положення селектора АКПП), від’єднавши салонну тягу вмикання передач (заблоковану в салоні!) від самої КПП. Там же, під капотом, легко зривається сирена, встановлена ​​в зручному, але неефективному місці.

А якщо в автомобілі, що викрадається, сигналізація встановлена ​​правильно?

Наприклад, використано два радіореле, які блокують ланцюги без можливості визначення діагностичним обладнанням. Правильно! Потрібен ще час! Скільки? Важко припустити, адже радіореле неможливо обчислити за проводкою! Викрадач починає нервувати…

А якщо в автомобілі ще стоїть замок капота, і під капотом також виконане блокування? Правильно! Потрібно ще більше часу для викрадення автомобіля та застосування грубої сили для відкриття капота. Відкриття капота із застосуванням грубої сили також веде до втрати товарного вигляду автомобіля та привертає увагу оточуючих. Обидва фактори працюють проти викрадача – його діям протистоїть комплекс заходів щодо захисту автомобіля! Якщо ще заблокований ланцюг штатного іммобілайзера і запуск двигуна простою заміною блоку управління не виходить? Всі дії викрадача зводяться до нуля і злодій втрачає найголовніше-час!

Це лише частина заходів, які в комплексі збільшують час для викрадення автомобіля до невиправдано великого та роблять спробу викрадення безуспішною. Звичайно, автомобіль, на який зроблено встановлення протиугінної системи, можуть відвезти на евакуаторі, сховати в гараж і там вже спокійно реалізовувати далі злочинні плани.

По-перше, викрадення (у такому випадку – крадіжка) автомобіля з використанням спеціальної  техніки – це більш тяжкий злочин, який потребує роботи групи осіб. Імовірність такого злочину вкрай мала.

По-друге, і в цьому випадку також є способи відстежити автомобіль після його зникнення! Встановлення охоронного комплексу особливо важливе, якщо він працює в автоматичному режимі – не вимагає від господаря включати п’ять-шість секреток, повертати додаткові ключі тощо. У більшості випадків, охоронним комплексом можна керувати за допомогою штатного брелока автомобіля, маючи при собі додаткову мітку, та отримувати оповіщення на мобільний телефон.

Більш просунуті протиугінні системи також дозволяють вести хронологію подій, що відбуваються з автомобілем та зберігати її на спеціальному сервері, маючи можливість переглянути всю історію подій та переміщень у будь-який зручний час. Є безліч відомих нам слабких місць у конкретних автомобілів. На одних установка замку капота, наприклад, виключно необхідна для впевненого захисту, на інших – ні.

Телефонуйте, і ми підберемо та встановимо оптимальний охоронний комплекс для Вашого автомобіля!

Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Встановлення охоронних комплексів (захист від угону)
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.