Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Поклейка плівки на авто

Поклейка вінілової плівки

Перетяжка авто вінілом розкриває найбагатші можливості декору та створення авторського образу машини. Будь-який ступінь перетворення та створення незвичайних проектів разом з якісними вініловими плівками, теплими боксами та дотриманням технології в AAC-Kharkiv.
Замовити послугу \ консультацію

Перетяжка вінілової плівкою у Харкові

Вініл на автомобіль – особлива технологія, яка пройшла вражаючий шлях розвитку. Від досить серйозних сумнівів та іронічних усмішок до визнання серед поціновувачів. Покриття вінілом дозволяє виділити автомобіль у потоці, убезпечити від подряпин та механічних пошкоджень. Але головне завдання – вирішення декоративних функцій, надаючи поверхні індивідуального, авторського характеру.

Світ тюнінгу та правильної турботи про автомобіль стає доступнішим. Правильна технологія обклеювання авто вінілової плівкою дозволить привнести ефект декору та додаткового захисту поверхонь.

Переваги обклеювання авто вінілом:

 • Легко та швидко миється без розлучень на поверхні;
 • Додатковий захист ЛКП;
 • Можливість відобразити яскравий образ індивідуальності автомобіля;
 • Стійкість до появи сколів та подряпин.

Специфіка кольорової плівки на автомобіль

Завдяки своїм властивостям матеріал забезпечує високу еластичність, універсально підходячи до роботи з будь-якими складними поверхнями. Практичне доповнення кузова чи інтер’єру салону. Тому полімерний матеріал має заслужену популярність для підготовки авторського тюнінгу.

Перетяжка автомобіля вінілом дозволить створити відомий образ, виділяючись у загальному потоці та відображаючи індивідуальний характер власника. Обтяжка автомобіля плівкою дозволяє вирішити дві основні завдання: змінити серійний дизайн моделі та забезпечити захист заводського покриття від подряпин, що неминуче виникають у процесі експлуатації автомобіля.

Для чого потрібна кольорова плівка на автомобіль?

Обклеювання авто вінілом забезпечує не просто додатковий захист від пошкоджень, а й дозволяє привнести яскравий акцент у образ машини. Бережне маскування пошкоджень поверхні, додаткова стійкість до дії ультрафіолету та дорожнього сміття.

Правильно виконана перетяжка автомобіля вінілом дозволяє створити тривалий ефект, приховуючи проблеми кузова без залучення колориста та супутніх витрат на фарбування. Вініл дозволить створити образ свіжості оновленого автомобіля під специфіку конкретного образу та вимоги власника.

Переваги вінілової плівки на автомобіль

 • Вініл дозволяє перетворити автомобіль до невпізнання, створюючи характерний образ тюнінгу;
 • При правильному нанесенні забезпечується дбайливий вплив на поверхню;
 • Багатофункціональність автомобільних плівок, з можливістю змінювати вигляд кілька разів;
 • Більше економічна обтяжка вінілом порівняно з аерографією, впевнено конкуруючи у питаннях якості.

Варіанти перетяжки автомобіля вінілом

Повне обклеювання

Для комплексного ефекту з покриттям плівкою кожного елемента. Знизиться ризик пошкодження ЛКП, створюється виражений дизайнерський ефект, з гнучкими можливостями вибору палітри кольорів і комбінації відтінків для відповідного образу.

Часткова перетяжка

Поширені ситуації, коли власника цікавить лише обклеювання переднього бампера чи капота. Так вдасться створити дизайнерські акценти в автомобілі, забезпечити захист для найбільш схильних до елементів і при цьому уникнути значних разових витрат.

Обклеювання вінілом для окремих елементів

Найважливішою умовою виразного дизайну стає контрастність. Багато виробників авто вже роблять ставку на такі акценти, з оформленням контрастного кольору даху, дзеркал, надаючи виразний візуальний образ, виділяючись на тлі класичних сірих і чорних машин у потоці. Але відсутність такої опції у виробника не стає проблемою – вона успішно вирішується завдяки кольоровій плівці на автомобіль.

Обклеювання вінілом окремих елементів салону

За бажанням можна частково перетворити і салон автомобіля завдяки плівці на окремі елементи. Достатньо визначитися зі своїми вимогами щодо кольору та структури плівки, з широкими можливостями надання ефекту «карбону», «чорного лаку», «деревини».

Персональні можливості AAC-Kharkiv при обклеюванні авто вінілом

 • Перетяжка автомобіля вінілом дозволить створити виражений ефект оригінальності за колірним оформленням та структурою нанесеної фактури;
 • Надання матового відтінку будь-яким поверхням, у тому числі глянсовим. В основі такого результату – матовий прозорий вініл із нанесенням на глянець чи стандартне ЛКП;
 • Можливість повністю змінити колір свого автомобіля;
 • Додаткова стійкість до різних дефектів у вигляді дрібних подряпин та сколів;
 • Гарне маскування колишніх пошкоджень кузова без додаткових кардинальних заходів.

Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Обклеювання (перетяжка) вінілом
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.