Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Тонування скла

Нанесення атермальної плівки

Багатьом автовласникам не подобається затемнена передня частина автомобіля, оскільки це ускладнює огляд у темний час доби, та й законодавство багатьох країн дуже суворо ставиться до прозорості переднього скла. В обох випадках допоможе може прийти атермальна плівка. Вона відсікає інфрачервоні - промені, що несуть тепло, але при цьому практично прозора. Не ускладнює оглядовість та не викликає нарікань у правоохоронців за кордоном.
від 900 грн.
Замовити послугу \ консультацію

Нанесення атермальної плівки у Харкові

У літні сонячні дні навіть при включеному кондиціонері або клімат-контролі в автомобілі буває дуже спекотно. Пов’язано це з тим, що прямі сонячні промені потрапляють через скло в салон автомобіля та нагрівають пластик, оббивку, водія та пасажирів. Всі, хто тонувало скло в авто, знають, що із застосуванням плівки ефект нагріву різко знижується, оскільки сонячним променям складно проникнути в салон. Але що робити якщо не хочеться затемнювати вікна? Виходом із такої ситуації буде нанесення атермальної плівки.

Переваги атермальної плівки

Завдяки своїм особливостям така плівка не просто відбиває або затримує сонячне проміння. Вона заважає проникнути в салон саме інфрачервоним променям. які, власне, і призводять до серйозного нагрівання. На відміну від звичайної тонувальної плівки, атермальна ніяк не впливає на оглядовість і водієві не доведеться опускати шибки ввечері або в дощ, щоб подивитися в бічне дзеркало. Ще більш істотним плюсом є можливість пересування у країнах, де заборонено тонування передньої частини автомобіля.

Переваги атермальної плівки

  • В авто завжди ясно. Атермалка на 90% пропускає сонячне світло;
  • Захист. Рівень захисту від ультрафіолету – 98%. Також відображає інфрачервоні випромінювання та відблиски;
  • Гарний огляд. Під атермальною плівкою скло не втрачає рівня прозорості;
  • Термоефект. Взимку зберігає тепло в салоні, а влітку не пропускає гаряче повітря.
  • Безпека. У разі зіткнення з перешкодою або іншим транспортним засобом уламки скла не розлетяться, а залишаться на плівці.
  • Легке розтонування. Прибрати тонувальну плівку – максимально зручно і не витрати часу.
  • Доступна вартість. Ціна на атермальну плівку через зростання конкуренції зараз оптимальні ціни: з появою конкуренції на ринку, ціни на представлену плівку стали доступні більшості автовласників.

Поклеїти автомобіль атермальною плівкою у Харкові

Найчастіше гості АвтоАудіоЦентру замовляють обклеювання атермальною плівкою лобового скла, трохи рідше обклеювання лобового та двох передніх бокових стекол.

*/?>
Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Нанесення атермальної плівки
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
Харків:


провулок Ващенківський 28Б
Київ:


вулиця Федора Ернста 16
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.