Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Комфорт

Встановлення систем контролю сліпих зон

Кожному автомобілісту не раз доводилося стикатися з ситуацією при перебудові, коли тільки в останній момент помічаєш автомобіль, що їде паралельно, але трохи позаду. Для зниження аварійності у таких ситуаціях і придумано систему контролю сліпих зон. З сучасних авто тільки деякі моделі в максимальних комплектаціях оснащуються такою системою з конвеєра. Користь такої системи є незаперечною і тому АвтоАудіоЦентр пропонує її встановлення на Ваш автомобіль.
Індивідуальний прорахунок
Замовити послугу \ консультацію

Системи контролю сліпих зон – це додатковий засіб активної безпеки Вашого автомобіля.

Що таке сліпі зони і чим вони небезпечні?

У житті кожного водія виникали ситуації, коли при виконанні маневру в умовах щільного міського руху доводилося стикатися з незадоволеними, але справедливими сигналами водіїв, що рухаються сусідніми смугами дороги.

Виникала банальна ситуація: сусідній автомобіль був непомітний у дзеркалах під час виконання маневру. Чому трапляються такі ситуації? Тому що в кожному автомобілі є сліпі зони.

“Сліпі зони” – це простір навколо автомобіля, який не проглядається в дзеркалах заднього виду. Їхні розміри обумовлені конструкцією конкретного автомобіля. Зазвичай, що більше автомобіль — тим більше «сліпі» зони навколо нього.

Тому уважний та досвідчений водій перед виконанням перебудови все частіше обертається назад, на власні очі переконуючись у відсутності автомобілів. Повертаючись назад, водій відволікається від дорожньої ситуації, що збільшує ризик виникнення інших неприємних ситуацій.

Системи контролю сліпих зон»: що це і навіщо потрібні

Багато автовиробників серйозно ставляться до такої проблеми і оснащують свої автомобілі системами контролю «сліпих» зон ще на конвеєрі.

На жаль, така необхідна опція на сьогодні встановлюється лише на преміум марки автомобілів. Для більш доступних автомобілів така опція заводом-виробником не пропонується.

У наших настановних центрах доступна послуга продажу та встановлення систем контролю «сліпих» зон торгової марки ParkMaster.

Системи контролю сліпих зон ParkMaster складаються з:

  • чотирьох датчиків, які встановлюють у передній та задній частинах автомобіля, найчастіше у бамперах. Датчики бувають зовнішнього та внутрішнього кріплення;
  • додаткових індикаторів, які сповіщають водія про перешкоди в «сліпих» зонах.

Системи контролю сліпих зон можуть бути поєднані з паркувальними датчиками. У такому випадку спрощується не тільки маневрування в щільному трафіку, а й виконання складних маневрів під час паркування.

Чому варто замовити встановлення системи контролю сліпих зон в ААС-Install?

  • Професійний підхід. Наш настановний центр успішно пройшов сертифікацію та отримали статус Сертифікованого настановного центру продукції «ParkMaster»;
  • Кваліфікована консультація. Співробітники ААС-Install допоможуть підібрати та встановити оптимальну систему контролю «Сліпих» зон на Ваш автомобіль;
  • Досвід. Понад 16 років ми вдосконалюємо автомобілі, тому працюємо з перевіреним роками обладнанням та матеріалами.

*/?>
Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Встановлення систем контролю сліпих зон
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
Харків:


провулок Ващенківський 28Б
Київ:


вулиця Федора Ернста 16
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.