Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Встановлення охоронних комплексів
Докладніше
Встановлення автосигналізації
Докладніше
Встановлення іммобілайзера
Докладніше
Установка замків капота, КПП, блокаторів
Докладніше
Установка охоронно-пошукових модулів GSM/GPS
Докладніше
Бронювання автоскла
Докладніше

Захист від угону під ключ

Якісний захист автомобіля від угону – одне з першочергових завдань кожного власника. Зведення по крадіжках, угонах, зламах б’ють рекорди: зловмисники, як і пристрої, що зчитують, стають хитрішими і витонченішими.

Чи є засоби захистити авто від викрадення в сучасних умовах великого міста? Фахівці AAC-Install розуміють алгоритм дій викрадачів і можуть підібрати комплекс рішень, як протистояти досвідченим викрадачам та просунутим цифровим кодграберам. І здебільшого установкою автосигналізації не обійтися.

Персональний проект на базі діалогової автосигналізації із застосуванням двох-трьох додаткових елементів цифрового або механічного захисту – перевірений рецепт для тих, хто хоче зробити свою машину нецікавою потенційним викрадачам.

Вартість захисту від викрадання у AAC-Install:

Вид послуги*Ціна, грн.
З одностороннім зв’язком вартістьвід 1200 гривень
З двостороннім зв’язкомвід 1700 гривень
Установка GSM автосигналізаціївід 1800 гривень
Автосигналізація з дистанційним запускомвід 3000 гривень
Реалізація безключового запускувід 1500 гривень
Реалізація блокування радіоканалувід 2500 гривень
Встановлення інтерфейсу склопідйомниківвід 800 гривень
Реалізація дотяжки склавід 2500 гривень
Захист ЕБУ / Захист блоку сертифікації / Блокування OBD / Пляжний режимвід 1500 гривень
Демонтаж старої автосигналізаціївід 400 гривень
Встановлення іммобілайзера, радіорелевід 2500 гривень
Встановлення замку капотавід 1500 гривень
Установка маякавід 800 гривень
Встановлення GSM модулявід 800 гривень
Бронювання склавід 7000 гривень
Штирьові блокатори на 4 двері з блоком управління35000 гривень

Установка автосигналізації – база для побудови повноцінного захисту

Хороша сигналізація – головний компонент, на основі якого будується подальший комплекс захисту від угону. Інтелектуальні системи з діалоговим кодом шифрування – надійна броня Вашого автомобіля, яка впевнено протистоїть спробам цифрового злому.

Популярні продукти брендів StarLine, Pandora пропонують «розумні» інноваційні рішення для комфортного та безпечного управління:

 • багаторівнева авторизація власника;
 • широка лінійка моделей під індивідуальний запит клієнта;
 • модульна серія для поетапної побудови авторського проекту захисту;
 • застосування технологій GSM та GPS, підключення по цифрових CAN-LIN шинах для безперебійного моніторингу стану та розташування машини.

Варто згадати, що діалоговий алгоритм не вдається зламати з 2013 року! Головна умова – коректна установка сигналізації на машину, з якою легко впораються досвідчені установники «АвтоАудіоЦентру».

Установка іммобілайзера – класика автомобільної охорони

Іммобілайзер – ефективний пристрій захисту машини від угону. Власники сучасних моделей авто радісно вигукують: “У моїй машині є вбудований іммобілайзер”. Але наші майстри готові заперечити: конвеєрне штатне обладнання – надто легкий видобуток для електронних інструментів злому.

Компактний практичний іммобілайзер від провідних виробників захисних систем запобігає угону навіть при проникненні зловмисників у салон машини. Прихована установка блоку з грамотним настроюванням від фахівців ААС оперативно «знерухомить» важливі системи і не дозволить авто зрушити з місця без присутності реального власника.

Замки та блокатори – механічні засоби захисту від угону авто

Інноваційні сигналізації обов’язково повинні бути доповнені перевіреними інструментами захисту ключових механічних вузлів автомобіля. Замки капота, коробки перемикання передач та блокуючі пристрої на кермо – істотні перешкоди на шляху грабіжника, який точно вирушить шукати менш захищений транспортний засіб.

Замок капота

Спеціальні замки обмежують доступ у підкапотний простір та захищають авто від угону у разі «ручного» методу злому. Під капотом розташувалися системи, які найбільше цікавлять зловмисників: електронний блок керування, сигнал, запобіжник. Універсальний електромеханічний замок капота встановлюється на будь-яку модель машини та легко керується через підключення до автомобільної сигналізації.

Замок на КПП

Ще один популярний механічний засіб від угону авто – замок на коробку передач. Такий блокатор виключає можливість перемикання швидкостей і виступає обмежувачем рухомих механізмів КПП. Фахівці ААС встановлять на Вашу машину непомітний та надійний модельний замок КПП, що повністю підходить під конструкцію коробки конкретного автомобіля.

Блокатор керма

Доповнити цифровий комплекс можна за допомогою блокатора керма. Закритий замок встановлюється на рульове колесо, вал або весь механізм, що не дасть сторонній людині без ключа повернути кермо і керувати Вашою машиною.

Просто та надійно: встановлення та налаштування GPS маяків/трекерів

Установка GPS маяків та трекерів – заключна «вишня» всього охоронного комплексу. Мініатюрні моніторингові девайси подбають про Ваш автомобіль навіть у тих ситуаціях, коли дії викрадачів увінчалися успіхом. Машину можуть відвезти евакуатором, або стягнути на буксирі: маячок, зашитий у кузовній частині, точно та оперативно визначить поточну геолокацію транспортного засобу.

Інформаційно-пошукові системи бувають двох видів:

 • GSM/GPS маяк. Включається та виходить на зв’язок у певний час. Не відстежується пошуковим сканером. Компактна «закладка» з автономним джерелом живлення – останній спосіб врятувати автомобіль із рук зловмисників навіть за відсутності у власника машини ключів чи брелока;
 • GSM/GPS трекер. Використовується у разі, коли потрібно постійно відстежувати маршрут пересування онлайн-режимі. Підключається проводами до бортової мережі, відмінно підходить для встановлення у службові машини транспортних та логістичних компаній.

Додаткові опції для комфорту: антивандальна плівка

Антивандальна плівка на автомобіль – додатковий захід захисту від зловмисників, дрібних злодюжок та хуліганів, який здатний ускладнити життя й умілим викрадачам. Ми пропонуємо обклеювання якісною антивандальною плівкою:

 • лобового скла – для безпеки водія та пасажирів в аварійних ситуаціях;
 • бічного та заднього скла – для збільшення міцності скла при спробах проникнути в салон машини;
 • люка та панорамного даху – для максимальної стійкості до злому автомобілів преміум-класу.

Переваги захисту від викрадення в AAC-Install:

 • Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань – від встановлення базової сигналізації чи маяка до побудови персонального охоронного комплексу для ефективного захисту;
 • Необхідне обладнання завжди є в наявності. Власний інтернет-магазин з гнучкими можливостями підбору під завдання та специфіку автомобіля;
 • Ретельний контроль результату – з налаштуванням я та тестуванням результату;
 • Гарантія на виконані роботи та обладнання;
 • Персональна консультація клієнта щодо специфіки роботи з обладнанням;
 • Бездоганна репутація завдяки довірі лише найкращим майстрам у своїй галузі;
 • Охоронювана територія з відповідальністю за збереження автомобіля та майна;
 • 1-4 років успішного досвіду, за які ми змогли оцінити всі складнощі та нюанси при роботі з автомобілями преміум-сегменту.

Часті питання про встановлення охоронних комплексів

 • Чому сигналізації недостатньо? Чи потрібен саме охоронний комплекс?

  Автосигналізація лише інформує, але не протистоїть механічному злому. А охоронний комплекс – це комплексний захист для кожного автомобіля.

 • З якими виробниками працюєте?

  Для захисту від викрадення авто ми використовуємо автосигналізації StarLine та Pandora з криптостійким діалоговим кодом та відмінною репутацією в Україні. Вибираючи перевірене та надійне обладнання, ми дбаємо про клієнтів.

 • Даєте гарантію на обладнання та роботу?

  Гарантія на роботу із встановлення охоронних комплексів та обладнання складає 3 роки.

 • Скільки коштує установка охоронного комплексу?

  Залежить від завдань. Від 2000 гривень за встановлення сигналізації. Точна ціна залежить від обраного обладнання.

© AAC-Install 2024. Всі права захищені.