Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Полірування кузова
Докладніше
Обклеювання авто плівкою
Докладніше
Захисне покриття кузова
Докладніше
Хімчистка автомобіля
Докладніше
Тонування скла
Докладніше
Нанесення атермальної плівки
Докладніше

Центр детейлінгу авто

Детейлінг студія «АвтоАудіоЦентр» – авторський баланс краси та надійності

Детейлінг – правильний, деталізований догляд та захист автомобіля. Невід’ємний вибір для людей, які цінують власний автомобіль. Зовнішній образ має радувати і зачаровувати – і ми знаємо, як досягти такого результату.

Блискучий, чистий, охайний, доглянутий у деталях автомобіль – наше взаємне бажання, яке можна втілити. Детейлінг центр AAC-Install пропонує широкий спектр рішень для турботи про автомобіль, постійно розвиваючись та вдосконалюючи навички у цій галузі.

Досвід фахівців нашого детейлінг центру дозволяє вимити всі ніші та закутки до стану нового автомобіля, з індивідуальним підбором консервантів для водо- та пилевідштовхувального ефекту, підтримуючи стабільний стан чистоти та доглянутості на тривалий період активних поїздок.

Що таке Детейлінг

Детейлінг поєднує комплекс процедур для захисту нових автомобілів на роки пробігу, з наданням ефекту свіжості та блиску для вживаних транспортних засобів.

Серед головних робіт з надання ефекту новизни особливої уваги заслуговує на полірування автомобіля. Через роки та тисячі кілометрів пробігу автомобіль без належного догляду позбавляється лиску, чарівності поверхні. Доступним та ефективним вирішенням проблеми стає відновне полірування.

Захисту ЛКП потребують не лише відполіровані, а й нові автомобілі. Робота виконується із використанням німецької автокосметики – рідке скло, нанокераміка (кварцові склади).

Популярною альтернативою захисним складам може бути антигравійна поліуретанова плівка на автомобіль. У практиці вважається єдиною 100% захистом ЛКП від зовнішніх впливів.

Ціни на детейлінг авто

Послуга*Ціна
Двофазна мийка легкового автовід 300 грн.
Двофазна мийка джип, мікроавтобусвід 350 грн.
Прибирання салонувід 200 грн.
Захисний склад, твердий вісквід 500 грн.
Відновлювальна та захисна обробка ЛКПвід 300 у.е.
Поліровка фарвід 1000 грн.
Обклеювання фар бронеплівкоювід 1500 грн.
Бронювання плівкою передньою частиноювід 500 у.е.
Бронювання кузова авто повністювід 3200 у.е.
Хімчистка салону автовід 3000 грн.

Які завдання вирішує центр автомобільного детейлінгу

Професійний детейлінг покликаний об’єднати комплекс високотехнологічних операцій, спрямованих на повний, ретельний догляд за автомобільними поверхнями. В основі такого результату – значний досвід фахівців, які зможуть підібрати склади та способи обробки індивідуально для кожної моделі автомобіля.

Результатом має стати максимально щадний догляд, з мінімальним абразивним впливом. Послуги центру детейлінгу припускають планування та дотримання порядку робіт, включаючи комплексне миття, знежирення поверхні, очищення, з відновлювальним та захисним поліруванням, турботою про стан колісних дисків, оптики, салону, моторного та багажного відсіку.

Детейлінг авто дозволяє відновити красу поверхонь, наближену до стану нового автомобіля. Привнесіть в образ свого автомобіля бажаний ефект свіжості, чистоти та догляду, з високою стійкістю до хімічних впливів, опадів та забруднення.

Детейлінг у Харкові, Києві – оптимальний вид робіт для кожного проекту

Спеціалізуємося на повному детейлінгі авто, з коректною та довговічною обробкою внутрішніх та зовнішніх поверхонь:

 • Робота з внутрішніми поверхнями, відновлюючи ефект чистоти та свіжості будь-яких видів салону. Індивідуально підібрані склади та способи обробки для догляду за вінілом, шкірою, тканинами, пластиком, хромованими поверхнями;
 • Зовнішній детейлінг з поліруванням поверхні кузова, відновленням дисків, нанесенням воску, усуненням зовнішніх дефектів металевих поверхонь, ЛКП або скла.

Детейлінг екстер’єру – вирішення завдань будь-якої складності

 • Видалення вм’ятин без фарбування;
 • Комплексні послуги полірування, відновлення прозорості фар із видаленням поширених проблем помутніння та появи жовтизни;
 • Полірування кузова, обробка керамікою або рідким склом, закріплюючи загальний ефект полірування, надаючи гідрофобний ефект та додаткову глибину кольору;
 • Обробка стекол спеціальними гідрофобними покриттями, запобігаючи накопиченню вологи на поверхні;
 • Нанесення захисних плівок, які забезпечать додатковий захист до абразивних та механічних впливів, набагато довше зберігаючи загальний ефект доглянутості та краси поверхні.

Детейлінг центр у Харкові, Києві – індивідуальні рішення для кожного проекту

Студія детейлінгу «АвтоАудіоЦентр» пропонує комплексні рішення догляду, які не може запропонувати класичне миття. У нашому розпорядженні тільки офіційні склади для обробки поверхонь, досвід догляду за будь-якими поверхнями, гарантія максимально дбайливого виконання дітей-процедур для інтер’єру та екстер’єру автомобіля.

Однією з обов’язкових умов нашої роботи – лояльна ціна детейлінгу авто, наближаючи поверхні до стану нового автомобіля. Такий результат досягається завдяки прямим постачанням професійної хімії, плівок, інструменту та витратних матеріалів від заводів-партнерів. Тримайте ситуацію під контролем у салоні доглянутого автомобіля, що виділяється красою та блиском навіть через роки активних поїздок.

Детейлінг авто: найчастіші запитання

 • Які види детейлінгу ви виконуєте?

  Ми виконуємо повний спектр робіт з детейлінгу авто. Серед іншого наші майстри спеціалізуються на несенні кераміки або рідкого скла на кузов, хімчистці та озонуванні салонів. Виконують полірування кузова та обклеювання захисними плівками.

 • Склади якого бренду застосовуєте для детейлінгу авто?

  У своїй роботі ми використовуємо лише сертифіковану та перевірену на практиці продукцію. Серед брендів, продукцію яких ми застосовуємо – ServFaces та WAX.

© AAC-Install 2024. Всі права захищені.