Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Автосвітло

Встановлення ксенону, біксенону, світлодіодних LED ламп

Установка ксенону – турбота про комфорт та впевненість поїздок, даруючи ідеальне освітлення у дорозі. Ксенон у порівнянні зі стандартними лампами Н7 забезпечує вдвічі більше світла, витрачаючи енергію в 3 рази повільніше.

Встановлення ксенону та біксенону можливе при роботі зі штатною та додатковою придбаною оптикою. У кожному випадку робота виконується з урахуванням специфіки автомобіля та оптики.
від 500 грн.
Замовити послугу \ консультацію

Установка ксенону, біксенону та світлодіодних LED ламп у Харкові, Києві – інвестиція в ідеальне світло фар

Правильно налаштоване світло дарує насолоду чудовою освітленістю дороги, з комфортними умовами для безпечних та впевнених маневрів. Знижується ступінь хвилювань та втоми водія навіть при тривалих поїздках нічними дорогами.

В ідеалі налаштоване освітлення має забезпечувати огляд та контроль дороги та прилеглих узбіччя з максимальною наближеністю до денного освітлення. Але через існуючі обмеження точного сонячного світла досягти неможливо – хоча сучасні виробники цього прагнуть.

Установка ЛЕД ламп на автомобіль – комфорт та економія від AAC-Kharkiv

Турбота про ідеальне головне світло автомобіля – пріоритетний профіль фахівців AAC-Kharkiv. Персональна оцінка специфіки та складності завдання, підбір обладнання під виділений бюджет, швидкий результат та гарантія. Довіряйте якість світла своїх фар майстрам, які цінують довіру та надійний результат для максимально безпечних маневрів.

З наближенням холодів освітлення автомобіля грає пріоритетну роль. Несподівані пішоходи на дорозі, небезпечні перепони та сюрпризи вітчизняних доріг здатні легко вкрасти час та фінанси автомобілістів. Набагато безпечніше та дешевше продумати це питання на ранньому етапі завдяки встановленню світлодіодних ламп на автомобіль.

Економічність роботи, стабільне освітлення та надійний контроль поїздки завдяки уважній установці LED ламп у Харкові, Києв. Свій магазин світла для автомобілів, досвід вирішення складних завдань під ключ від заміни світлодіодних ламп до повної реставрації фар, відновлення та регулювання відповідного світла під специфіку поїздок та автомобіля.

Чому важлива установка ксенону – основні переваги технології

 • Значний ресурс служби близько 4 років. У тому числі завдяки відсутності спіралі, що є в галогенках;
 • Низька температура лампи, виключаючи можливе перегрівання скла фари. Отже, вдається мінімізувати ризик тріщин через коливання температури;
 • Найменша схильність до забруднення. Оскільки не відбувається нагрівання скла, бруд не висихатиме;
 • Справді яскравий та красивий ефект, автомобіль обов’язково приверне увагу на дорозі;
 • Світловий тунель виявляється значно ширшим, за своїм випромінюванням наближений до -сонячного спектру;
 • Значний ресурс стабільної служби, у кілька разів вищий за галогенові лампи;
 • Не відбувається нагрівання фар, що особливо важливе для протитуманок. Адже вдається мінімізувати ризик розтріскування скла через температурні коливання;
 • Зниження загального ступеня забруднення фар за рахунок відсутності нагрівання скла та налипання забруднень.

Установка ксенону у Харкові, Києв – надійні рішення від «АвтоАудіоЦентру»

Сама по собі, установка ксенону не становить особливих складнощів. Але робота повинна виконуватися дуже уважно, з обов’язковим залученням фахівців високої кваліфікації та досвіду.

Уважне ставлення майстрів «Автоаудіоцентру» до реалізації кожного проекту дозволяє втілити в реальність весь потенціал оптики. Надаються уважні консультації та допомога з вибором оптимального варіанта доопрацювання оптики з урахуванням особистих завдань та специфіки автомобіля.

Основні етапи встановлення ксенону в автомобільні фари

 • Роботи з демонтажу фар (іноді необхідний демонтаж бампера);
 • Здійснюється установка ксенону, з виведенням проводки;
 • Монтаж блоків розпалювання, визначаючи оптимальне їм місце;
 • Комутація блоків розпалювання та ламп;
 • До бортової електромережі підключаються блоки розпалювання;
 • Роботи щодо зворотного монтажу фар.

Пристрій біксенону – купівля та встановлення у Харкові, Києв

За принципом роботи біксенон практично аналогічний стандартному ксенону. Світловим елементом тут також є лампа з інертним газом. Єдиною відмінністю стає можливість його застосування для ближнього та далекого світла. Перемикання здійснюється з використанням спеціальної шторки, що змінює напрямок світла при зміщенні.

Однак і ціна біксенону виявляється трохи вищою, враховуючи складнішу конструкцію для роботи.

Вибір між ксеноном та біксеноном – питання відповідальне

Для вибору варіанту освітлення необхідно ретельно вивчити конструкцію фари конкретного автомобіля. Залежно від цього підбирається тип ламп, що підходить для встановлення.

Актуальна інформація про ціну ксенону/біксенону, рекомендації щодо встановлення, вибору обладнання та фотозвіт на кожному етапі робіт дозволяють нам гарантувати комплексний та довговічний результат. Доступна інвестиція в ідеальне освітлення та впевненість маневрів на нічній дорозі.

Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Встановлення ксенону, біксенону, світлодіодних LED ламп
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.