Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Комфорт

Установка паркувального радара (парктроніків, датчиків паркування)

Установка паркування стає невід'ємною частиною життя не лише новачків за кермом, а й досвідчених автомобілістів. Адже в будь-якому випадку установка парктроніка виявляється набагато простішою і дешевшою в порівнянні з ремонтом бампера, витратою часу та коштів на розгляд при інцидентах на паркінгу або у вузьких проїздах.

Підключення парктроніка пропонується фахівцями «АвтоАудіоЦентру» на основі успішного досвіду роботи з різними видами датчиків та моделями автомобілів. Інвестуйте у впевненість та безпеку кожного маневру на дорозі.
від 1600 грн.
Замовити послугу \ консультацію

Навіщо потрібна установка парктроників (датчиків паркування)

Класичні проблеми на паркінгу або під час руху у вузьких дворах житлових будинків – відсутність вільного простору, значні обмеження для розміщення свого автомобіля. Тепер можна уникнути непотрібних стресів, зайвих втрат часу та фінансових ризиків завдяки встановленню парктроніка. Принцип роботи пристрою – автоматично розраховувати відстань до навколишніх перешкод та об’єктів, подаючи звукове сповіщення власнику про можливе зіткнення з об’єктом.

Підключення датчиків паркування для допомоги початківцям та досвідченим автомобілістам

Минули часи, коли установка парктроніка була долею тільки водіїв-початківців. Навіть найдосвідченіші автомобілісти наочно переконалися, наскільки комфортнішою та впевненішою може стати кожна повсякденна поїздка. Можна сконцентрувати свої думки на справді важливих речах, а не думати про металеві штирі, каміння, тварин та інші перепони на заваді.

Основні переваги встановлення парктроніка на автомобіль

  • Комфортні можливості для паркування, маневрування між автомобілями, що щільно стоять.
  • Підтримка відмінної видимості навіть за досить поганої оглядовості.
  • Надійність та стабільність роботи в реаліях інтенсивного руху сучасного мегаполісу.
  • Робота з міцними матеріалами та сучасною електронікою для надійного кріплення та точного розрахунку відстані до перешкоди.

Підключення парктроніка на автомобіль залежно від місця розташування

Установка заднього парктроніка в «АвтоАудіоЦентрі»

Найбільш поширений варіант підключення парктроніка. Установка проводиться у задній бампер. Оптимальний вибір – 4 датчики, які забезпечать найбільш ефективне сканування простору, з точною оцінкою ступеня потенційної небезпеки. Встановлений прилад у такому разі зможе виявляти наявність перешкоди на відстані кілька метрів. Для живлення датчиків використовуються дроти до ліхтарів заднього ходу. Автоматично активуються, коли вибирається задній хід.

Установка передніх парктроників у Харкові

Прилад виконаний зі спеціальним роз’ємом для з’єднання з датчиком швидкості з відключенням при русі на швидкості менше 20 км/год. Однак подібно до заднього парктроніка також передбачає можливість регулювання чутливості на певну відстань. Якісні моделі здатні надійно спрацьовувати ще на відстані близько 80 см. Здійснюється підключення до дротів, що включають стоп-сигнали. Відповідно, спрацьовуватимуть при натисканні на гальмо.

Підключення парктроніка комбінованого типу

Виконуються з єдиним блоком, множиною датчиків (зазвичай 8 одиниць). З них половина знаходиться у передньому бампері, інші – у задньому. Використовуються звукові сигнали двох типів. Одні інформують про перешкоду попереду, інші – про можливу небезпеку ззаду.

Установка бездротових парктроників

Все більшої популярності останнім часом набувають бездротові пристрої, враховуючи вигідний баланс зручності, компактних розмірів та простоти підключення без необхідності прокладання проводів. В основі роботи такого парктроніка – спеціальний радіочастотний канал, який пов’язує його зі своїми датчиками.

Установка парктроніка (датчиків паркування) у Харкові – ґрунтовні рішення від «АвтоАудіоЦентру»

Підключення парктроніка – порівняно просте та зрозуміле завдання, але потребує особливої уважності та відповідальності на кожному етапі робіт. Тому завжди уважно ставимося до поставлених завдань, консультуючи клієнта та готуючи докладний звіт на кожному етапі робіт. Подаруйте собі комфорт та впевненість рухів у кожній ситуації, не переживаючи про збереження бампера та судових розглядів з іншими водіями.

Фарбування датчиків парктроніка

Заводське забарвлення датчиків паркування не завжди вписується в екстер’єр авто. Виробники найчастіше фарбують їх у сріблястий або золотистий колір. На деяких кузовах такі рішення кольору виглядають недоречно. У нас є вирішення цієї проблеми – послуга фарбування датчиків паркування в тон лакофарбового покриття.

Фарбування парктроників у Харкові

Датчики паркування до фарбування

Фарбування датчиків парктроніка

Фарбуємо датчики парктронника

Фарбуємо датчики паркування в ААС-Kharkov

Використовуємо спеціальну фарбу

Фарбування датчиків парктроніка у Харкові

Датчики після фарбування

Щоб фарбування датчиків парктроніка дало максимальний ефект, фахівці ААС-Харків підбирають фарбу відповідно до штатного кольору автомобіля.

Дізнатися вартість послуги та отримати детальну консультацію можна за номерами, вказаними на сайті «АвтоАудіоЦентру».

Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Установка парктроників (датчиків паркування)
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.