Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Автосвітло

Заміна, встановлення лінз у фари

Саме проблеми з висвітленням залишаються одним із головних факторів ДТП та небезпечних маневрів. Правильне встановлення лінз покликане підтримувати стабільне, яскраве освітлення без втоми водія.

Правильне підключення лінз для автомобіля дозволяє гарантувати освітлення максимальної площі дороги, не розсіюючи світло по навколишньому простору. Комфорт водія без засліплення зустрічного транспорту завдяки вивіреним рішенням «АвтоАудіоЦентру».
від 3500 грн.
Замовити послугу \ консультацію

Встановлення лінз у фари на авто у Харкові, Києві

Помічаєте складнощі в керуванні авто вночі? Однією з основних проблем зазвичай стає недостатньо ефективна оптика. Поїздки у темряві без достатнього огляду не просто підвищують втому водія, а й створюють реальну загрозу здоров’ю та життю.

Основні причини поганого світла – чому необхідне підключення лінз:

 • -Вигоряння світловідбиваючого покриття, як наслідок – погане фокусування та низька яскравість променя; -Низька якість приладів освітлення – через специфіку виробництва припускають тьмяне світло та слабке фокусування; -Тьмяні лампи або слабке штатне проведення.

У першому випадку можна придбати нові заводські фари та виконати їх заміну. Але важливо розуміти високу та нераціональну вартість такого ремонту. Вже за кілька років може знадобитися повторна робота.

Тому потрібно подумати про кардіальне вирішення проблеми – із встановленням ксенону у штатне головне світло. У такому випадку лінзи зберігатимуть яскравість і стабільність без вигоряння, приносячи сучасний вигляд у загальний вигляд автомобіля.

Встановити додаткові фари на автомобіль

Завдяки такому тюнінг фар вдасться підтримувати якісне освітлення, знижуючи загальне навантаження на зір водія.

Підключення лінз у «АвтоАудіоЦентрі»

У більшості випадків виробник автомобільних лінз передбачає можливість встановлення комплектів прямо у штатну фару. Отже, на місце лампи проводиться установка лінзи зі своїм відбивачем та фокусуючим елементом.

Важливо розуміти, що установка лінз у разі підходить не всім штатних приладів освітлення.

Тому це питання обов’язково потрібно узгодити перед покупкою комплекту нового світла. В інших випадках фари автомобіля доведеться розбирати і трохи переробляти.

Установка лінз на авто у Харкові, Києві

При встановленні біксенону та ксенонового світла знадобиться надійне підключення, зміцнення блоку розпалювання. Складний електронний модуль, що забезпечує перетворення напруги 12 до 40 000 В при запуску лампи. Установка лінзи прикрашає зовнішній вигляд автомобіля, робить його сучасним, злегка агресивним та агресивним.

Можливі кілька варіантів для такого тюнінгу фар автомобіля:

 • -Врізання додаткової фальш-панелі. -Декоративне фарбування елементів. -Декоративне фарбування в колір автомобіля дозволить зробити акцент на лінзи, надаючи спортивного та впевненого характеру дизайну.
Встановити лінз на авто

Встановлення «ангельських оченят» у фари у Харкові, Києві

Для встановлення можуть бути використані заводські комплекти. Найчастіше цей декор виконується так: купуються лінзи з «ангельськими оченятами», монтуються на автомобіль і правильно підключаються до проводки.

Інший варіант – установка ангельських оченят на штатні фари. Для цього купуються спеціальні світлові модулі. Вони встановлюються у фару на обідок відбивачів або лінз, підключаються до габаритних вогнів.

Ефект виходить справді вражаючий. За бажанням замовника наші спеціалісти можуть виконувати інші види декоративної обробки фар.

Встановити лінзи у фари – комплексні рішення від «АвтоАудіоЦентру»

Для будь-яких робіт із встановлення лінз автомобіля необхідний повний розбір фари. Робота повинна проводитись у спеціально обладнаному просторі, працюючи з професійним, індивідуально підібраним інструментом.

Налаштування світла на авто у Харкові, Києві

Підключення лінз автомобіля під час роботи з «АвтоАудіоЦентром» дарує впевненість у надійності, точності фіксації. Ми знаємо, як подарувати автомобілю не лише яскраве освітлення, а й додатковий елемент впізнаваності, авторського образу.

Налаштування лінз на авто у Харкові, Києві

Точне налаштування оптики, консультації та підготовка фотозвітів на кожному етапі співробітництва. Ми впевнені в результаті та несемо за нього відповідальність – лише перевірені на практиці рішення для впевненості та комфорту ваших поїздок.

Відновлення автолінз

 

Часті запитання про встановлення лінз

 • Чому і як часто потрібно міняти лінзи?

  Детальніше пропонуємо ознайомитись у статті «Чому потрібно міняти лінзи?»

 • Чи можна одразу купити у Вас обладнання?

  Так, на нашому складі доступне обладнання власних брендів AMS, Sigma, Fort, а також Aozoom і більш бюджетні рішення. Тому можемо одразу проконсультувати, продати та встановити обладнання.

 • Чи можу відразу налаштувати світло?

  Використовуємо власний стенд, професійне обладнання для діагностики та налаштування світла. Тому можемо одразу запропонувати послугу регулювання світла.

 • Які послуги можна відразу замовити із встановленням лінз?

  Рекомендуємо захистити результат завдяки антигравійній плівці на фари.

Часті запитання про встановлення лінз

Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Установка, заміна лінз
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.