Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Шумоізоляція

Шумоізоляція торпеди автомобіля

Торпеда традиційно залишається одним з основних джерел дратівливих скрипів, шумів та цвіркунів у салоні автомобіля. Правильно виконана шумоізоляція у Харкові – комплексні рішення від майстрів «AAC-Install».

Результатом нашої співпраці стає атмосфера тиші та комфорту в салоні автомобіля, забуваючи про дратівливі зайві звуки.
від 8500 грн. з матеріалом
Замовити послугу \ консультацію

Шумоізоляція торпеди автомобіля в Харкові – розуміння та вирішення актуальних проблем

Важко переоцінити значення панелі приладів для комфорту і впевненості поїздок. Найважливіший елемент зручності та функціоналу в салоні автомобіля, відбиваючи весь дух машини.

Але важливо розуміти, що згодом експлуатація автомобіля нерідко супроводжується вібрацією та сторонніми звуками, легкими скрипами та іншими цвіркунами, які заважають водієві сконцентруватися на дорозі.

Досвід спеціалістів «AAC-Install» дозволяє комплекс вирішити проблему. Для цього ми пропонуємо послуги з шумоізоляції торпеди автомобіля з урахуванням рекомендацій виробника.

Чому з часом виникають шуми та скрипи в конструкції торпедо:

 • Слід враховувати, що панель приладів у своїй конструкції містить розмаїтість елементів. Навіть за надійної фіксації вони можуть бути повністю нерухомими. Тому в будь-якому випадку відбувається їх рух та контакт з іншими елементами, провокуючи появу шуму;
 • Згодом фіксація окремих компонентів та вузлів під торпедо починає порушуватися під дією вібрацій та часу. Тому рівень шуму може поступово наростати.
  -Слід врахувати якість заводської пластмаси. Нерідко саме його низька якість стає причиною дратівливих шумів та скрипів під час поїздок.

Шумоізоляція торпеди авто у Харкові – надійні інвестиції в комфорт

 • Стійкість пластикових та металевих деталей до деформацій та мікроушкоджень при вібрації та деренчанні в процесі поїздок;
 • Зниження рівня шуму в салоні, з позитивним впливом на самопочуття водія та пасажирів;
 • Значне продовження ресурсу торпедо, знижуючи негативні наслідки вібрації для деталей під панеллю приладів.

Як виконується шумоізоляція торпедо у Харкові – перевірений порядок роботи

Підходяща шумоізоляція торпедо автомобіля у Харкові планується з урахуванням форми та розмірів приладової дошки конкретної моделі.

Однак у більшості випадків передбачається кілька основних етапів:

 • Розбирання торпедо, знімається пластик, іноді може бути потрібне відключення проводки;
 • Діагностика проблем та пошкоджень внутрішніх частин торпедо, для ідеального результату потрібне їх усунення;
 • Наклеювання шумо- та віброізоляційних листів, з їх розгладжуванням до рівного стану;
 • Роботи з зворотного збирання, контроль герметичності кріплень.

Шумоізоляція торпедо автомобіля – основні результати нашої співпраці

 • Зниження загального рівня шуму у салоні автомобіля;
 • Обстановка бажаної тиші та затишку для комфортних поїздок;
 • Позбавлення від набридлих проблем дрібних скрипів, постійних вібрацій через проблеми з фіксацією окремих елементів та панелей;
 • Повна шумоізоляція автомобіля може стати ефективним засобом комплексної аудіо-підготовки підвищуючи стандарти якості звучання;
 • Поліпшення теплоізоляції салону, скорочуючи витрати на обігрів взимку та охолодження в спекотну пору.

Допомога спеціалістів «AAC-Install» покликана забезпечити комплексний супровід клієнта. Детальні консультації та контроль результату від вибору матеріалів для шумоізоляції торпеди автомобіля до їх фіксації та успішного складання приладової панелі.

Разом із цією послугою часто обирають і послуги шумоізоляції підлоги автомобіля у Харкові.

*/?>
Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Шумоізоляція торпеди
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
Харків:


провулок Ващенківський 28Б
Київ:


вулиця Федора Ернста 16
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.