Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
26 July 2022
Наші роботи

Toyota Camrу: Шумоізоляція, Автозвук, Атермальне тонування

Оточили турботою автомобіль із японським шармом. Шумоізоляція Toyota Camrу та проект автозвуку зробили седан ще більш комфортабельним та привабливим.

Навіщо потрібна шумоізоляція Toyota Camry?

Цей японський седан у сучасній версії – результат еволюції воістину легендарного авто. Від серії до серії Camrу збільшувався і ставав просторішим. Дизайн став динамічним, а салон перетворився на втілення комфорту.

Здавалося б у цьому авто просто немає місця вадам, але навіть шедеври не завжди ідеальні. У цьому випадку штатна шумоізоляція Toyota Camr не адаптована під українські дороги. За умови професійної діагностики можна підібрати та реалізувати правильне рішення.

Що ми зробили зі штатною шумоізоляцією Camrу?

Підвищувати рівень акустичного комфорту почали з шумоізоляції дверей та колісних арок. Щоб перемогти вібрації та шуми в салоні авто, застосували перевірені та якісні матеріали.

  1. Шумоізоляція дверей. На двері та карти наклеїли матеріал з мінімальною вагою та відмінною ефективністю від StP Devil's Gold.
  2. Антискрип Toyota Camrу. Позбутися скрипів і тертя пластикових елементів салону допоміг Biplast Premium 15A. Також захистили дроти.
  3. Шумоізоляція арок. Toyota Camrу захищена від децибелів шуму, основним джерелом яких є дорога та колеса авто.

Автозвук для Toyota Camrу

Якісна шумоізоляція стала відмінним фундаментом для створення в авто якісного автозвуку. Штатні динаміки не виправдовують очікування і тому замінили їх на перевірене обладнання.

Для цього встановили динаміки German Maestro та сабвуфер Audio System.

Атермальна плівка на лобове скло - завчасна підготовка до літа

Щоб салон не постарів під променями сонця, наклеїли на лобове скло атермальну плівку LLumar IRX 35%. Тепер Toyota Camrу готова до літа, що наближається, оскільки має ефективне атермальне тонування.