Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Автозвук

Підключення, налаштування, встановлення автосабвуфера в автомобіль

Установка сабвуфера дозволяє відкрити багатогранність насиченого, збалансованого звуку для задоволення всієї палітри. Для правильного підключення сабвуфера необхідно врахувати специфіку автомобіля та персональні завдання, створюючи бажану атмосферу комфорту.

Підключення саба у Харкові – один із улюблених напрямків роботи «АвтоАудіоЦентру». Ми розуміємо та враховуємо всі тонкощі якісних робіт – з дбайливим ставленням до автомобіля та докладними звітами на кожному етапі.
Замовити послугу \ консультацію

Цілі підключення сабвуфера до автомобіля – доступні елементи комфорту та чистого звучання

Сабвуфер традиційно вважається одним із найважливіших елементів акустичної системи для насолоди м’якими, збалансованими низькими частотами. Виконується у форматі НЧ-динаміка зі збільшеним дифузором, забезпечуючи спеціальне налаштування для потужної базової лінії.

Підключення активного сабвуфера в машину – можливості та переваги НЧ-динаміка

У конструкції сабвуфера передбачені підсилювач потужності, динамік та кросовер. Виступає у ролі повноцінної акустичної системи без необхідності купівлі та оснащення додатковим обладнанням.

Серед основних переваг вибору слід виділити:

 • Зручність та простота підключення, не припускаючи особливих обмежень при виконанні робіт;
 • Доступна цінова політика;
 • Універсальність установки, зручність використання;
 • Виконується у компактному розмірі з економією вільного простору;
 • Поставляється у форматі «все включено», без придбання додаткового обладнання.

Пасивний сабвуфер для встановлення в автомобіль

Для підключення пасивного сабвуфера знадобиться спеціальний підсилювач. Для досягнення бажаного балансу насиченого, глибокого звуку необхідний компетентний підхід, гармонійно поєднуючи параметри обох компонентів. Додатково потрібно придбати і кабелі для підключення. Гармонійно об’єднати та підключити компоненти можна лише за умови компетентного, уважного підходу фахівців.

Серед основних переваг при виборі пасивного сабвуфер можна виділити:

 • Гнучкі умови для виконання ручного налаштування;
 • Якість та сучасні стандарти збалансованого звучання;
 • Персональне проектування балансу підсилювача та сабвуфера;
 • Персональний підбір відповідних компонентів.

Саме підключення пасивних сабвуферів набуває особливої популярності для справжніх шанувальників якісного звуку. Часто заради такого ефекту вони готові до додаткових витрат.

Широкий вибір конструкцій автомобільних сабвуферів – індивідуальне підключення від «Автоаудіоцентру»

Встановлення відкритих сабвуферів в автомобілі

Найпоширеніший варіант НЧ-динаміків у сучасній практиці виконується без власного корпусу в конструкції. Монтаж проводиться в панель автомобіля або кришку багажника. Вважається найбільш економічним варіантом, але це позначається на якості звучання через відсутність еквівалентного обсягу. Зокрема повнота звучання безпосередньо залежить від об’єму повітря в корпусі. Більший розмір дифузора призводить до збільшення стиснення в закритому корпусі, зі зростанням сили у відповідь. Передача вібрації відбувається на панель, що утримує, з появою резонансу матеріалу обробки і додаткових перешкод. Відкритий сабвуфер виконується у форматі динаміка, з індивідуальним вибором відповідного варіанта розміщення у корпусі автомобіля.

Установка закритих сабвуферів (корпусні моделі)

Підключення закритого динаміка передбачає монтаж у спеціальному дерев’яному корпусі. Можливі різні варіанти виконання корпусу.

 • Закритий ящик. Застарілий формат оформлення корпусних сабвуферів. Для розміщення динаміка використовується герметичний корпус. Сама система не може похвалитися серйозним ККД, але при цьому гранично проста у виготовленні без складних та тривалих розрахунків;
 • Фазоінвертор – зі спеціальним тунелем у корпусі, забезпечує солідний звуковий тиск. Завдяки цьому вдасться досягти ширшого діапазону звучання, виключаючи проблему надлишкового тиску для дифузора. Надійний та дієвий варіант для забезпечення гідного ККД;
 • Бандпас – зовні подібний до класичного корпусу з тунелем, всередині розташовується динамік для поділу ящика на два відділення. Вільний простір попереду стає запорукою об’ємного, більш насиченого звучання. Закритий простір позаду сприяє більшій потужності дифузора. Але треба бути готовими до певної «пухкості» басу;
 • Фазоінвертор – тунель, що поєднує якісне звучання та гідний звуковий тиск.

Встановлення компактних сабвуферів в автомобіль – специфіка та можливості

Останнім часом набувають особливої популярності завдяки компактності та економії вільного простору. При цьому обсяг може не перевищувати 10 літрів. Конструкція виконується з алюмінієво-магнієвого сплаву, що сприяє додатковій компактності конструкції. Розміщується під сидінням з вертикальним розташуванням головки дифузора. Незважаючи на компактність свого виконання, необхідно пам’ятати про характерні проблеми скромної потужності та нелінійності виробу. Система може мати лише активний характер.

Комплексні рішення від «АвтоАудіоЦентру» – ефективні стандарти для кожного проекту

Стабільність та насиченість звучання сучасної аудіосистеми – головний пріоритет у роботі «АвтоАудіоЦентру». Комплексні умови супроводу, консультації та докладні звіти на кожній стадії робіт стають запорукою комфортного співробітництва. Інвестуйте у правильне підключення сабвуфера для стабільної служби та насолоди якісним звучанням.

Відгуки про нас
Игорь Явтушенко
Игорь Явтушенко
15:26 23 Aug 21
Оперативно,по адекватным ценам,качеством работы доволен,устанавливал партроник.
Aleksei Podibailo
Aleksei Podibailo
19:07 30 Jul 21
Долгое время выбирал куда обратиться, так как хотел много чего сделать в своей машине. Шумоизоляцию арок, дверей и задней полки, купить и нормально установить регистратор, а в дальнейшей сделать детейлинг. По итогу долгих поисков решил обратиться в AAC, так как уже приходилось заезжать к ним с вопросом по сигнализации и сервисом был доволен. Так вышло, что ближайшее время все было расписано, на несколько недель, а меня ну очень раздражает вибрация задней полки в audi a4?. Не смотря на плотный график ребята все же смогли найти время, сделать шумку бесячей полки и установили регистратор.? Для остальных работ нужно намного больше времени и тут уже придется ждать свою очередь?. По итогу, что могу сказать на данном этапе полностью всем доволен и уверен что в дальнейшем не разочаруюсь. Тут возможно делают немного дольше чем в других местах, возможно дороже, но если честно я лучше чуть больше подожду и заплачу, чем потом чинить поломанный пластик в салоне (в ауди он кстати совсем не... дешевый), или ехать куда-то переделывать. Рекомендую) Потом еще дополню результатами уже полной шумки?read more
Александр Деревянко
Александр Деревянко
19:09 19 Jul 21
Молодцы!!! Убрали царапину которую даже не думал что можно убрать, сделали антидождь и отлично отмыли машину от мошки после трассы!!! Очень впечатлил размах, кажется, что нет задач которые не могут решить!!!
Дмитрий Байрачный
Дмитрий Байрачный
19:16 04 Jul 21
Прекрасно справились с установкой видеорегистратора. Быстро и профессионально.
Yuriy Babay
Yuriy Babay
15:19 06 Dec 20
Хороший сервис, можно договорится о скидке на работу, особенно при большом объёме.Договаривался заранее по установке сигнализации + парктроника. На установку парктроника сделали большую скидку. По итогу сигнализацию решил пока не ставить, но парктроник поставили с учётом первоначальных договорённостей. Респект!
Alex Alex
Alex Alex
11:47 10 Sep 20
Сделали все быстро и качественно! Обращаюсь по разным задачам, не первый раз. Профессионалы! Спасибо Вам!
Kostya Khristoyev
Kostya Khristoyev
19:57 04 Jun 20
Отличный сервис! Наконец-то решился заменить стандартные фронтальные динамики и выбор пал на ААС сервис. Большое спасибо Артему за грамотную консультацию и подбор компонентной акустики. Подобрали Phoenix gold sx65cs и она встала в штатные места + сделали вибро и шумо изоляцию передних дверей. Как результат - музыка заиграла совершенно по-новому. Результатом очень доволен. По срокам выполнения работ - 1 рабочий день.
Глеб Дьяченко
Глеб Дьяченко
09:00 13 Mar 20
Отличный установочный центр, нормальные цены,хорошо установили сигнализацию c автозапуском на Ford Focus 3 TDCI, в другом месте установить пытались, но не смогли. Установил Pandora DX 9x, захотелось красивый брелок, да и что-то новое. Спустя месяц использования: через раз срабатывает первая кнопка брелока( постановки на охрану), нужно сильно нажимать, уже бесит! Со Старлайном а93 никогда таких проблем не было, даже через 3 года использования, пожалел что не поставил его! От приложения большого толку нет, дальность блютуз до 20 метров
See All Reviews
Установка сабвуфера
Замовлення послуги або консультації
* - Поля є обов'язковими для заповнення
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.