Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Встановлення автоакустики
Докладніше
Встановлення головних пристроїв
Докладніше
Встановлення автосабвуфера
Докладніше
Встановлення автопідсилювача
Докладніше
Індивідуальний проект автозвуку
Докладніше

Установка автозвуку

Бажаєте отримувати емоції від музики в автомобілі? Набридли гарні рекламні слова, втомились платити за бренд? Ми зможемо реалізувати будь-який Ваш запит щодо автозвуку в машині. Це робота, де ми не просто продаємо обладнання, а й самі захоплюємося субкультурою звуку в авто. Наш настановний центр регулярно бере участь у змаганнях. Ми влаштовуємо зустрічі любителів правильного та гучного звуку, ведемо YouTube канал та просто живемо цим.

Завдання будь-якої аудіосистеми максимально точно відтворити картину, яку хотів передати звукорежисер. Саме картину, адже всі виконавці завжди розставлені на сцені, а динаміки мають свої розміри. Більше того, якісна аудіосистема передає і розмір приміщення, в якому було зроблено запис. Перед нами створюється чіткий образ вокалістки – замість восьми голосів у машині з усіх динаміків штатної аудіосистеми, ми чуємо її перед собою як одне відчутне джерело звуку.Замість бубоніння та звуків, ніби дитина б’є ціпком у тазик, чути атаку барабанних ударів. З новою аудіосистемою ми починаємо помічати багато дрібних нюансів звуку, які зі штатною просто недоступні. Мікро- та макродинаміка викликають мурашки по тілу, і так – саме такий результат чекає на Вас, коли Ви прийматимете автомобіль з настановного центру. Наше завдання викликати у Вас позитивні емоції, а не просто встановити компоненти.

З чого складається установка автозвуку:

 • Встановлення автоакустики. Це заміна власне динаміків аудіосистеми, адже саме вони відіграють ключову роль якісної аудіосистеми. Необхідно правильно підібрати динаміки з огляду на величезну кількість факторів. Місце встановлення, об’єм дверей, кути нахилу випромінювання, створення стереоефекту, повне розуміння залежності параметрів акустики (наприклад, Тіля-Смолла) впливають на результат звучання. Всі ці знання ми отримували роками, але й сьогодні продовжуємо розвиватись, рухаючись далі;
 • Встановлення головних пристроїв навіть в ексклюзивні автомобілі будь-яких класів та складнощів. Ми маємо досвід роботи з усіма марками авто, тому заміна головного пристрою – звичайна стандартна операція, яку можна зробити у найкоротший термін. Виготовлення перехідних рамок, встановлення готових штатних головних пристроїв або просто заміна 1din або 2din магнітол;
 • Встановлення автосабвуферів. Сабвуфер у вашій аудіосистемі – це її невід’ємна частина. Фізично динаміки у дверях не здатні відтворити весь звуковий діапазон, а для достовірного чи гучного звучання необхідний сабвуфер. Ви переймаєтесь, що він займе багато місця? Ми виготовимо сабвуфер типу “стелс” у крило, і він не займе корисного об’єму. Чи Ви турбуєтеся, що сусід не почує Вашу обновку, адже так хотілося б поділитися? Ми виготовимо індивідуальну скриньку з прорахунком, яку почує не тільки сусід, а й вся вулиця. Будь-які типи сабвуферів у будь-яких оформленнях доступні у нашому настановному центрі;
 • Встановлення автопідсилювача. Щоб динамік чітко відтворював запис, передаючи всі нюанси, і при цьому міг грати голосно – ним потрібно керувати. Саме підсилювач відповідає за контроль динаміка. Від правильно підібраного підсилювача залежатиме термін служби Вашої аудіосистеми, її звуковий почерк, потенціал гучності та багато інших деталей, які ми враховуємо, коли встановлюємо підсилювач у Вашому авто;
 • Шумоізоляція автомобіля. Існує як окремий розділ робіт для підвищення комфорту в автомобілі та є невід’ємною частиною побудови аудіосистеми. Крім динаміків в автомобілі, ніщо не повинно видавати звуки. Стороннє деренчання пластику, вібрація задньої полиці та номерного знака – це все паразитне звучання, яке зіпсує враження від аудіосистеми. Тому для нас підготовка автомобіля така ж важлива, як і саме обладнання для досягнення звуку.

Аудіосистеми – асортимент та бренди

Наша компанія не тільки займається встановленням, а й є найбільшим дистриб’ютором шумоізоляційних та звукових брендів в Україні. Саме ми – першоджерело свіжої інформації та новинок у сфері CAR-Audio. Безцінний досвід спілкування з інженерами та творцями брендів ми застосовуємо у Ваших автомобілях. Не важливо, чи справа стосується просто встановлення динаміків або індивідуального проекту для змагань. Кожен нюанс, кожна дрібниця має значення, і лише одна помилка може звести старання нанівець. Наш асортимент представлений такими відомими брендами, як:

 • Phoenix Gold;
 • German Maestro;
 • Genesis;
 • Hertz;
 • Dragster;
 • Alphard;
 • Focal;
 • Brax;
 • Helix;
 • Audison;
 • StP;
 • Match;
 • Audiobeat та багато інших.

Етапи установки

 • Найважливіший етап – це спілкування із клієнтом. Більшість наших відвідувачів знають, чого хочуть, проте необхідно правильно зрозуміти завдання, виключити підміну понять. Для когось детальне звучання – це яскравий ВЧ-динамік, який власник погано чує, а для іншого важливо почути найменші післязвуччя та музичні відтінки.

  Важливо: менеджер зобов’язаний вислухати усі Ваші побажання. Почути Ваш плейлист, зрозуміти характер звуку, який Вам подобається. Уникайте студій, які одразу намагаються продати компоненти, не дізнавшись навіть Ваших побажань та музичних уподобань.

 • Наступний етап – дати вибір. У нашому установчому центрі є стенд і демонстраційні машини, на яких ми можемо продемонструвати результат і дозволити вибрати саме той звук, який приноситиме задоволення. Найчастіше спочатку потрібно почути “як може бути”, щоб було з чим порівнювати. Величезний вибір моделей, які Ви можете послухати, порівняти та вибрати ще до того, як розпочнеться інсталяція. Ми особливі – одиниці установчих центрів мають свій стенд для прослуховування аудіокомпонентів, адже перед покупкою недостатньо просто почитати відгуки про акустику.
 • Ухвалення рішення про концепцію аудіосистеми. Можливо, власник виключить зміни заводського виду салону та захоче встановлення строго в OEM рішенні. Все в штатні місця, Plug&Play із можливістю при продажі повернути заводську акустику. Або ж навпаки, захоче безкомпромісну установку з максимально можливим результатом, гарним оформленням у багажнику та перешивом деталей.
 • Прийом автомобіля та роботи зі встановлення автозвуку. Починає майстер-приймальник із миття. Всі автомобілі перед заїздом на пост установки проїжджають повз детейлінг-відділу, де видаляють усі забруднення з автомобіля. Машина має бути чистою при заїзді, під час роботи та при видачі клієнту! Будь-які забруднення можуть пошкодити ЛКП автомобіля та деталі салону, тому ми повністю виключаємо цю можливість, додатково закриваючи ЛКП та деталі салону захисним стрейчем. Перед здаванням автомобіль перевіряється так само ретельно!

Переваги установки автоакустики в АвтоАудіоЦентрі

 • Фотозвіт. Під час роботи над автомобілем знімаються карти дверей, багато змін приховано під заводськими панелями або килимом. Тому під час встановлення наші майстри фіксують етапи роботи, і ми надаємо їх у вигляді фотозвіту! Погодьтеся, приємно, коли Ви спокійні за автомобіль, адже знаєте та бачите все, що в ньому робиться;
 • Під час роботи з автомобілем ми використовуємо лише перевірені технології. Будь-яка інновація відточується на власних машинах! Також ми ніколи не заощаджуємо на матеріалах. Гарантія успіху – використання лише передових технологій та матеріалів у сфері автоіндустрії, які ми відчували та у яких ми впевнені;
 • Не залишаємо слідів! Наші знання пристрою та особливостей автомобіля дозволяють робити установку без слідів «втручання» після будь-яких видів робіт!
 • Робота під ключ. Ми ведемо проект від підбору компонентів до його остаточного здавання. Вирішуючи у процесі всі питання та застосовуючи накопичений досвід, ми створюємо проект, який задовольняє нас та нашого клієнта;
 • Успішність у цифрах. Понад 300 індивідуальних проектів, 1000+ установок динаміків, 600+ сабвуферів, які радують не лише Харків. Величезна кількість задоволених клієнтів, кубки зі змагань, індивідуальні проекти та машини, що викликають мурашки від прослуховування музики;
 • Доступна ціна професійної установки автозвуку. Завдяки величезному досвіду, який напрацьовувався роками, ми зменшили вартість своїх робіт. Будь-які рішення під ваш бюджет!
 • Гарантія на роботу та обладнання. На все обладнання ми даємо гарантію, більш того, маємо свій сервісний центр підмінним фондом! Також гарантія поширюється на наші роботи.

Ціна установки автозвуку AAC-Kharkiv

ПослугаВартістьЧас виконання
Встановлення компонентної автоакустики1200 гривень4 години
Встановлення головного пристроювід 1000 гривень3 години
Встановлення автопідсилювачавід 1400 гривень5 годин
Виготовлення стелсувід 2700 грнвід 3 днів
Шумоізоляція одних дверейвід 1600 гривень4 години
Налаштування аудіосистемивід 100 гривеньвід 30 хвилин
Робота з любов’ю до автомобіляБезцінноЗавжди

Сьогодні автомобіль для багатьох стає другим будинком. Пробки, переїзди між містами – весь час погана аудіосистема діє як дратівливий чинник. Адже для того, щоб насолоджуватися гарною музикою, не потрібно бути учасником змагань чи затятим меломаном.

Хороша аудіосистема – це острівець відпочинку та насолоди в сірих буднях. Це час, коли ви добираєтеся до пункту призначення і в процесі емоційно відпочиваєте, відволікаєтесь від турбот і отримуєте задоволення від водіння! Не розраховуйте на заводські рішення, адже вони, на жаль, не відповідають навіть середньому рівню вимог якості.

Звертайтеся до АвтоАудіоЦентру – ми створимо Ваш ідеальний звук в автомобілі!

Автозвук: найчастіші запитання

 • Скільки коштує установка автозвуку?

  Вартість встановлення автозвуку залежить від обраного обладнання. Вартість встановлення компонентної автоакустики – від 1600 грн, а встановлення активного сабвуфера – 1800 грн.

 • Чи можна встановлювати автозвук на авто поетапно?

  Це швидше за все правильний шлях. Роблячи автозвук поетапно, замінивши кожен компонент ми чутимемо різницю, розуміючи, який компонент впливає на цю різницю і краще вникати. Тому якщо Ви хочете отримувати задоволення від автозвуку, бачити зміни та бути впевненими у тому, що Ваші гроші витрачені не дарма, ми можемо робити це поетапно. Якщо Ви зайнята людина і хочете відразу отримати результат, тоді варто встановити все відразу, але звернутися за допомогою до професіоналів. Це — два різні шляхи.

 • Чи готуєте ви машини до змагань з автозвуку?

  Так, готуємо. Ми самі є учасниками змагань. Ми дуже багато підготували автомобілів до змагань в Україні. Також наші співробітники брали участь у чемпіонаті Європи у Зальцбурзі.

 • Чи потрібно мені придбати обладнання самостійно?

  Якщо ви не вникали раніше в тематику автозвуку, краще звернутися до того, хто цим займається багато років. Бо інформація, яку дають на форумах, та інформація, яка піариться в соціальних мережах найчастіше — інструмент маркетингу. І дуже легко на неї повестися. Тому кожній машині, кожній людині, кожному смаку необхідне своє обладнання, своє компонування.

© AAC-Install 2024. Всі права захищені.