Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок

Про компанію «AAC-Install»

«AAC-Install» — ексклюзивний дистриб'ютор STP, "Фортін", German Maestro та StarLine в Україні. За допомогою сучасних та якісних рішень цих виробників ми допомагаємо водіям створювати комфортні умови їзди та піклуватися про безпеку авто.

До переліку наших послуг входить установка:

  • охоронних комплексів, які забезпечують захист від угону;
  • автосигналізацій та іммобілайзерів, замків, блокаторів;
  • охоронно-пошукових модулів GSM/CPS;
  • акустики, сабвуферів, підсилювачів;
  • відеореєстраторів та паркувальних систем;
  • камер заднього виду, кругового огляду та систем контролю сліпих зон;
  • ксенону, біксенону, лінз, денних ходових вогнів DRL;
  • шумоізоляції.

Ще один напрямок діяльності компанії – детейлінг. Він має на увазі професійний догляд за інтер'єром та екстер'єром автомобіля.

Наш шлях

Свою діяльність компанія веде з 2006 року. За цей час ми налагодили мережу, яка дозволяє реалізовувати продукцію та співпрацювати з партнерами у різних регіонах. Це допомагає нам удосконалювати рівень послуг, а вам — отримувати кваліфікований сервіс.

Оснащення автомобілів додатковим обладнанням стало основним видом діяльності нашого першого центру «Автозвук», який було відкрито у 2012 році та успішно працює до сьогодні.

За роки роботи ми сформували команду. Вона складається зі спеціалістів, які стали чемпіонами та були учасниками автозвукових змагань у форматах dB Drag, IASCA, EMMA, суддями асоціацій IASCA та EMMA, організаторами та учасниками першої Всеукраїнської служби техпідтримки Pandora та StarLine у Харківській області.

Регулярне проведення конференцій та участь у заходах, організованих нашими партнерами дозволяє підвищувати кваліфікацію співробітників «AAC-Install». Це призводить до покращення якості послуг та професійного підходу до питань шумоізоляції, безпеки, автозвуку та комфорту вашого авто. Нам довіряють виробники систем захисту автомобілів від викрадання. Тому ми уповноважені представники цих виробників у Харкові, які мають компетенцію працювати з установкою M96 та X96 від StarLine та Pandora 5000 Pro.

Команда «AAC-Install» складається із захоплених своєю справою автомайстрів, що дозволяє нам пропонувати кваліфіковані послуги на вигідних умовах та надавати гарантію якості.

Харків:


провулок Ващенківський 28Б
Київ:


вулиця Федора Ернста 16
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.