Послуги
Пошук
Заявка на прорахунок
Реставрація салону
Докладніше
Видалення вм'ятин без фарбування
Докладніше
Ремонт лобового скла
Докладніше
Перетяжка керма
Докладніше

Реставрація та PDR

Центр відновлення авто AAC-Install

Правильна реставрація покликана відновлювати пошкодження, створювати основу для розкриття нових властивостей об’єктів, наголошувати на їхньому статусі та підвищувати ринкову вартість. Особливо актуальна послуга в індустрії реставрації салону та кузова автомобіля.

AAC-Install пропонує комплексну реставрацію автомобілів за принципами Smart Repair. Пропонуємо розумний та швидкий ремонт пошкодженої ділянки чи елемента. Витрачається набагато менше часу та коштів власника на досягнення бажаного результату.

Пропонуємо дбайливі рішення для швидкого відновлення салону без перешиву. Якщо ваш салон більше не тішить, приїжджайте до нас, ми відновимо швидко та без перешиву. Спеціалісти компанії АвтоАудіоЦентр усувають різні пошкодження на шкірі, екошкірі, веганській шкірі, вінілі, пластиці:

 • Потертості;
 • Подряпини;
 • Пропали;
 • Тріщини;
 • Порізи;
 • Фарби від одягу;
 • Плями від клею та хімічні опіки.

Ремонт лобового скла в AAC-Install

Практично кожен автомобіліст ловив камінчик у лобове скло, у когось цей момент проходив вдало і залишалася лише неприємна щербинка, а в деяких випадках був критичний скол або навіть тріщина.

Що робити у такій ситуації? Бажано відразу звернутися до майстра для видалення кола лобового скла. Адже важливо розуміти – чим «свіже» пошкодження, тим схильнішим до його ремонту. Використовуючи спеціальний інструмент та полімерні склади, майстер реставрує скол, зупиняє та заповнює тріщину. Ця технологія приховує пошкодження на 75% і відновлює міцність скла на 95%. Безперечна перевага такої технології – можливість швидко та значно дешевше відновити необхідний ефект, ніж проводити заміну лобового скла.

Видалення вм’ятин без фарбування

PDR\DOL – Paint Dent Repair\Dent Ole Lackieren – технологія видалення вм’ятин без фарбування, займає набагато менше часу, ніж класичний ремонт, зберігає заводське ЛКП. Використовуючи спеціальний інструмент, наші майстри позбавлять Ваш автомобіль від паркувальних, градових вм’ятин.

Як результат – відновлення ринкової вартості оперативно та з максимальною турботою про автомобіль. Ідеальне світло, професійний інструмент та вивірені рішення майстрів для відновлення ідеального стану без витрат та ризиків фарбування.

Перетяжка керма автомобіля

У нашому розпорядженні комплекс рішень для професійного тюнінгу автомобіля, не обмежуючись лише естетичною складовою. Завдяки ретельно підібраному матеріалу та якості виконання робіт можемо гарантувати ідеальний хват без утоми для рук навіть при тривалих поїздках.

Перетяжка керма в AAC-Install гарантує авторську красу оформлення, гнучкі можливості вибору кольорових та дизайнерських рішень, зі стійкістю до зношування та насолоду приємними тактильними відчуттями.

Реставрація авто: ціна в Харкові

Вид роботи*Ціна
Фарбування кермавід 1000 грн.
Перетяжка керма шкіроювід 2500 грн.
Реставрація сидінь автовід 2500 грн./ 1 сидіння
Реставрація сидінь авто локальнавід 1000 грн. / 1 сидіння
Видалення подряпин із торпедо/пластиквід 1000 грн.
Поновлення анатомії сидіння автовід 1000 грн.
Поновлення еластичності шкіривід 750 грн.

Реставрація салону і PDR: найчастіші питання

 • Чи є гарантія на послуги з реставрації авто?

  Так є. Термін гарантії на послуги складає 6 місяців.

 • Склади яких брендів ви використовуєте?

  Для реставрації салону ми використовуємо склади Colorlock.

Харків:


провулок Ващенківський 28Б
Київ:


вулиця Федора Ернста 16
© AAC-Install 2024. Всі права захищені.